SMS-NC-12-4
SMS-NC-12-4
Part Number: SMS-NC-12-4
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: TAPE NYLON CLOTH 12MMX3.5M YEL
Packaging: Spool
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • حالة القطعة Obsolete
  • للاستخدام مع/المنتجات ذات الصلة T107M Handheld Printer
  • نوع التسمية T107M Cassette
  • مادة Nylon Cloth
  • حجم التسمية 0.47" x 137.8" (12.0mm x 3.5m)