RMK-9X25-A4
RMK-9X25-A4
Part Number: RMK-9X25-A4
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 132 per Sheet
  • حجم التسمية 0.35" x 0.98" (9.0mm x 25.0mm)