RMK-35X75-A4
RMK-35X75-A4
Part Number: RMK-35X75-A4
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 12 per Sheet
  • حجم التسمية 1.38" x 2.95" (35mm x 75mm)