RMK-25X75-A4
RMK-25X75-A4
Part Number: RMK-25X75-A4
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 18 per Sheet
  • حجم التسمية 0.98" x 2.95" (25mm x 75mm)