RMK-18X35-A4
RMK-18X35-A4
Part Number: RMK-18X35-A4
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 48 per Sheet
  • حالة القطعة Active
  • مادة Polyester
  • نوع التسمية Die Cut
  • للاستخدام مع/المنتجات ذات الصلة Inkjet Printer
  • حجم التسمية 0.71" x 1.38" (18mm x 35mm)