MV-508064-10-8A
MV-508064-10-8A
Part Number: MV-508064-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)