MV-445102-5-8A
MV-445102-5-8A
Part Number: MV-445102-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)