MP-762508-2.5-8A
MP-762508-2.5-8A
Part Number: MP-762508-2.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)