MP-762127-1-8A
MP-762127-1-8A
Part Number: MP-762127-1-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 76.2X127.0MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)