MP-699254-5-8A
MP-699254-5-8A
Part Number: MP-699254-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 69.9X25.4MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)