MP-699191-5-8A
MP-699191-5-8A
Part Number: MP-699191-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)