MP-610419-2.5-8A
MP-610419-2.5-8A
Part Number: MP-610419-2.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.40" x 1.65" (61.0mm x 41.9mm)