MP-523841-1.5-8A
MP-523841-1.5-8A
Part Number: MP-523841-1.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.06" x 3.31" (52.3mm x 84.1mm)