MP-508318-2.5-8A
MP-508318-2.5-8A
Part Number: MP-508318-2.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)