MP-508095-5-8A
MP-508095-5-8A
Part Number: MP-508095-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 50.8X9.5MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)