MP-478175-5-8A
MP-478175-5-8A
Part Number: MP-478175-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm)