MP-406254-1.5-8A
MP-406254-1.5-8A
Part Number: MP-406254-1.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)