MP-381191-5-8A
MP-381191-5-8A
Part Number: MP-381191-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 38.1X19.1MM
  • حجم التسمية 1.50" x 0.75" (38.1mm x 19.1mm)