MP-381064-10-8A
MP-381064-10-8A
Part Number: MP-381064-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)