MP-305047-10-8A
MP-305047-10-8A
Part Number: MP-305047-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 1.20" x 0.19" (30.5mm x 4.7mm)