MP-254127-10-8A
MP-254127-10-8A
Part Number: MP-254127-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 25.4X12.7MM
  • حجم التسمية 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)