MP-208086-5-8A
MP-208086-5-8A
Part Number: MP-208086-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 0.82" x 0.34" (20.8mm x 8.6mm)