MP-203127-10-8A
MP-203127-10-8A
Part Number: MP-203127-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • حجم التسمية 0.80" x 0.50" (20.3mm x 12.7mm)