MP-191064-10-8A
MP-191064-10-8A
Part Number: MP-191064-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL METAL POLY 19.1X6.4MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)