MP-178095-10-8A
MP-178095-10-8A
Part Number: MP-178095-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)