MP-165051-25-8A
MP-165051-25-8A
Part Number: MP-165051-25-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • حجم التسمية 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)