MP-101508-2.5-8A
MP-101508-2.5-8A
Part Number: MP-101508-2.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)