M21-750-430
M21-750-430
Part Number: M21-750-430
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 21' L CLEAR
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • العرض 0.750" (19.05mm)