M21-500-430
M21-500-430
Part Number: M21-500-430
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 21' L CLEAR
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • مدة الصلاحية 24 Months
  • العرض 0.500" (12.70mm)