KTT-381127-5-1A
KTT-381127-5-1A
Part Number: KTT-381127-5-1A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)