HMM-572241-5-8A
HMM-572241-5-8A
Part Number: HMM-572241-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-572241-5-8A
  • نوع التسمية Die Cut
  • المادة - الجسم Polyester (PET)
  • لون - الخلفية Silver
  • العرض 0.950" (24.13mm)
  • التطبيقات Rating Plates
  • الطول 2.252" (57.20mm)