HMM-508127-5-8A
HMM-508127-5-8A
Part Number: HMM-508127-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-508127-5-8A
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • الطول 2.000" (50.80mm)
  • الموقع -
  • العرض 0.500" (12.70mm) 1/2"