HMM-508064-10-8A
HMM-508064-10-8A
Part Number: HMM-508064-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-508064-10-8A
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • العرض 0.250" (6.35mm) 1/4"
  • الطول 2.000" (50.80mm)