HMM-406254-1.5-8A
HMM-406254-1.5-8A
Part Number: HMM-406254-1.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-406254-1.5-8A
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • العرض 1.000" (25.40mm)
  • الموقع -
  • القطر - التسمية -
  • نوع التسمية Die Cut
  • المادة - الجسم Polyester (PET)
  • لون - الخلفية Silver
  • الطول 1.600" (40.64mm)