HMM-254097-10-8A
HMM-254097-10-8A
Part Number: HMM-254097-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-254097-10-8A
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • الطول 1.000" (25.40mm)
  • الموقع -
  • القطر - التسمية -
  • نوع التسمية Die Cut
  • العرض 0.380" (9.65mm)