HMM-101635-2.5-8A
HMM-101635-2.5-8A
Part Number: HMM-101635-2.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-101635-2.5-8A
Packaging: Bulk
  • حالة القطعة Active
  • الموقع -
  • الطول 4.000" (101.60mm)
  • القطر - التسمية -
  • نوع التسمية Die Cut
  • المادة - الجسم Polyester (PET)
  • لون - الخلفية Silver
  • العرض 3.000" (76.20mm)