HM-762381-2.5-8A
HM-762381-2.5-8A
Part Number: HM-762381-2.5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HI TACK METAL 76.2X38.1MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)