HM-699191-5-8A
HM-699191-5-8A
Part Number: HM-699191-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HI TACK METAL 69.9X19.1MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)