HM-508095-5-8A
HM-508095-5-8A
Part Number: HM-508095-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HI TACK METAL 50.8X0.95MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)