HM-381191-5-8A
HM-381191-5-8A
Part Number: HM-381191-5-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HI TACK METAL 38.1X19.1MM
  • حجم التسمية 1.50" x 0.75" (38.1mm x 19.1mm)