HM-318064-10-8A
HM-318064-10-8A
Part Number: HM-318064-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 1.25" x 0.25" (31.8mm x 6.4mm)