HM-254097-10-8A
HM-254097-10-8A
Part Number: HM-254097-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)