HM-254064-10-8A
HM-254064-10-8A
Part Number: HM-254064-10-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)