HM-191114-15-8A
HM-191114-15-8A
Part Number: HM-191114-15-8A
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Metallized Polyester
  • حجم التسمية 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)