EP-762508-2.5-9
EP-762508-2.5-9
Part Number: EP-762508-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 3X2" THERMAL TRANS WHITE
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)