EP-762127-1-9
EP-762127-1-9
Part Number: EP-762127-1-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Paper
  • حجم التسمية 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)