EP-762095-5-9
EP-762095-5-9
Part Number: EP-762095-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-762095-5-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Active
  • العرض 0.375" (9.53mm)
  • الموقع -
  • لون - الخلفية White
  • القطر - التسمية -
  • الطول 3.000" (76.20mm)