EP-699318-2.5-9
EP-699318-2.5-9
Part Number: EP-699318-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-699318-2.5-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Active
  • الموقع -
  • لون - الخلفية White
  • القطر - التسمية -
  • المادة - الجسم Paper
  • نوع التسمية Die Cut
  • التطبيقات General
  • اسم الطابعة -
  • الطول 2.752" (69.90mm)
  • العرض 1.252" (31.80mm)