EP-610419-2.5-9
EP-610419-2.5-9
Part Number: EP-610419-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 2.4X1.65" THERMAL TRAN WHT
  • نوع التسمية Die Cut
  • مادة Paper
  • حجم التسمية 2.40" x 1.65" (61.0mm x 41.9mm)