EP-508318-2.5-9
EP-508318-2.5-9
Part Number: EP-508318-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 2X1.25" THERMAL TRANS WHT
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)